V čem udělat oříškové máslo?

01.12.2015 20:08

Občas dostaneme dotaz, v čem připravit domácí oříškové máslo. Tak jsem se rozhodla představit svého robota, ikdyž je už trošku postarší. Na sekání, mletí a mixování různých ingrediencí používám food processor. Můj model už se asi neprodává, to znamená, že seženete určitě lepší (pokud už nemáte) a i od jiné značky. Miničlánek o domácím robotu je tu jen na ukázku v čem připravujeme různé pokrmy, určitě tu nechci dělat reklamu.

S čím pomohou jednotlivé nádoby?

Food processor

1

2

3

Mele menší množství oříšků, semínek, pohanky, rýže, ovesných vloček na hladkou mouku, kterou používám třeba k přípravě placek.

Jako doplněk mám ještě ponorný mixér s příslušenstvím, s jeho pomocí dělám krémové polévky, omáčky, dipy i pomazánky.

Petra

Diskusní téma: V čem udělat oříškové máslo?

v čem udělat oříškové máslo....

Maria 06.12.2015
Děvčata, mám nejlepšího pomoccníka na světě....
Je to Thermomix - TM5....má 12 funkcí, mletí, sekání, šlehání....
Dělám v něm pomazánky, datlovou pastu, různá másla, krémové polévky, omáčky, dipy i pomazánky, bramborovou kaši, vařím pudink, nejrychlejší odpalované těsto na větrníky, věnečky...pipravuji skvělé bagety, houstičky, pizu, knedlíky,.....pro děti výborné krémy....smoothie, palačinky...vařím svíčkovou melu maso,.....no prostě neuvěřitelný miláček. Vše je hotovo během pár vteřin, vše je na dotykovém displeji, lehké ovládání, není potřeba víc nádobí. Jednoduše pomocník , který vás okouzlí....chcete poradit? masou@seznam.cz

Přidat nový příspěvek

 

Výhodný balíček ekuchařek

          Oblíbené recepty

  

 

 

Blog

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>