Nedělní cupcakecup

23.09.2014 22:12

 Soutěž o nejlepší cupcake se konala v krásném prostředí Havlíčkových sadů, v Pavilonu Grébovka v neděli 21. září. Přišly jsme soutěžit s bezpšeničným mrkváčkem. Sice jsme nevyhrály, ale i tak to byla zajímavá zkušenost a příjemně strávené odpoledne. Překvapila nás vysoká účast soutěžících i ochutnávačů. Soutěžící si dali záležet na celkové prezentaci a zdobení některých dortíků vypadalo opravdu profesionálně.  Nečekaly jsme tak vysokou úroveň, vsadily jsme spíše na chuť a prezentaci pečení bez pšeničné mouky, proto nás velmi potěšilo, že nám porota náš cupcake pochválila a že ji chutnal krém z mascarpone a smetany. Stejně tak nám udělali radost ochutnávači, kteří nám náš cupcake pochválili. 

Bezpšeničný mrkváček

Podmínkou soutěže bylo přinést 12 cupcaků. To jsme samozřejmě splnily a mimoto jsme měly navíc pár minidortíků, abychom bezpšeničné pečivo mohly nabídnout k ochutnávce i mimo soutěž více zájemcům o sladké. Setkaly jsme se s pozitivními ohlasy. Byly jsme jediné, kdo na soutěži předvedl dortík upečený bez obilné mouky. Dokázaly jsme si, že můžeme tímto druhem dezertu konkurovat klasickému pečivu. Příště ovšem zapracujeme na celkové prezentaci a zdobení. Tímto chválíme ostatní účastnice, které byly připravenější.  Děkujeme za organizaci a už přemýšlíme s jakým cupcakem se vytáhneme v příštím ročníku :)  

Určitě vyzkoušejte upéct  mrkvové cupcakes    doma. Pokud se vám podaří vykouzlit krásné zdobení dortíků, pošlete nám prosím fotku. Předem děkujeme a těšíme se na vaše výtvory. 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

 

Výhodný balíček ekuchařek

          Oblíbené recepty

  

 

 

Blog

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>