ekuchařka bez pšeniceČasto se setkáváme s názory, že na bezpšeničném režimu asi něco bude, každopádně si většina lidí nedokáže svůj život představit bez pečiva. Aby taky ne, na chlebu a rohlíkách jsme všichni vyrostli. Proto vznikla e-kuchařka „Pečme více bez pšenice“, kde najdete 15 jednoduchých receptů na převážně slané pečivo. Doufáme, že vám tato e-kuchařka usnadní vaše snažení o zdravější životní styl.

E-kuchařka je k dostání na webu   Fler, kde se dozvíte i podrobnější informace.

Těšíme se na vaše komentáře ohledně e-kuchařky a jejích receptů.

Vánoční ekuchařka bez pšeniceCo by to bylo za Vánoce bez pohádek, nevhodných dárků nebo dárku, které dostanete dvakrát a hlavně, jaké by byly Vánoce bez cukroví? Zdravotní stav vám však zakazuje jíst pšenici, držíte bezlepkovou dietu nebo jen nemáte rádi pocit přejedenosti po půl kile cukroví, které zpucnete ještě než Pyšné princezně uvadne květina? Chcete vánočním receptům trošku odlehčit a hledáte zdravější variantu? Pak je tato kuchařka určená právě vám.

Tohle jsou naše první bezpšeničné Vánoce. O cukroví jsme se však nechtěly nechat ochudit a tak jsme upravovaly, zkoušely, pekly, zapisovaly, ochutnávaly, přepisovaly, přídávaly ingredience, pekly znovu, zdobily, aranžovaly, fotily, konzumovaly. A tak vznikla tato kuchařka, ve které najdete celkem 25 převážně bezlepkových receptů (14 pečených, 11 nepečených). Nesmí samozřejme chybět vanilkové rohlíčky, mandlové perníčky, linecké a vosí hnízda. Naše e-kuchařka je k dostání na webu Fler.

Diskusní téma: Naše kuchařka

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

 

Výhodný balíček ekuchařek

          Oblíbené recepty

  

 

 

Blog

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>