Štítná žláza

Mirka 18.12.2016
Dobrý den,chci se jen zeptat na váš názor. 4 roky docházím k lékaři se štítnou žlázou na pravidelné kontroly,před rokem mě chtěl lékař odepsat s tím že na léky to není,ale že se stále zhoršuji na ultrazvuku mi zjistili,že jsem prodělala silný zánět štítné žlázy a letos mi pan doktor oznámil,že jsem se tak zhoršila,že už mi musí předepsat léky. Vím,že se při tomto onemocnění přibírá a ani já nejsem vyjímka-cvičím někdy i každý den okolo 30 minut (Jill Michaels),stravuji se podle názoru mého okolí dost málo a přesto jdou kila pořád nahoru. Lékař mi řekl ať zkusím nejíst žádné přílohy,žádné ovoce,žádné pečivo a ze zeleniny mám vyřadit rajčata,prý jsou plná cukru a měli by patřit do skupiny ovoce. Když mi toto oznámil byla jsem dost vyděšená,prý mám jíst jen maso a zeleninu (nejsem masový člověk)v ovoci je prý pro mne zbytečný cukr. Vážím 79 kg a měřím 168 cm. A tak pátrám na internetu. Jinak vaše stránky jsou perfektní a ukládám do svých oblíbených. Předem děkuji za odpověď a přeji krásné Vánoce a šťastný nový rok.

Přidat nový příspěvek

Výhodný balíček obou ekuchařek na Fleru

Blog

07.02.2017 15:52
02.02.2017 23:10
05.10.2016 12:26
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>